Administratsioon

Rein Annusver

Juhataja
rein.annusver@kprojekt.ee
626 4105
503 5311

Toivo Viilep

Nõukogu esimees - juhtivkonsultant
toivo.viilep@kprojekt.ee
626 4108
501 2970

Helve Urva

Pearaamatupidaja, juhatuse liige
helve.urva@kprojekt.ee
502 4901

Merike Rannu

Tegevjuht
merike.rannu@kprojekt.ee
626 4104
521 3936
Töötaja viibib lapsehoolduspuhkusel

Malle Ütt

Projekteerimise juht
malle.utt@kprojekt.ee
626 4145
5302 0254

Kaisa Rebane

Juhatuse assistent-jurist
kaisa.rebane@kprojekt.ee
626 4103


Haldusosakond

Alar Laanemäe

Haldusjuht
alar.laanemae@kprojekt.ee
626 4107
505 0272

Liia Raag

Sekretär-personalijuht
liia.raag@kprojekt.ee
626 4100


Projektijuhtimise osakond

Projektijuhid

Ülle Kadak

Detailplaneeringute juhtivkonsultant
ylle.kadak@kprojekt.ee
626 4134
529 4182

Inga Hansaar

Projektijuht- konsultant
inga.hansaar@kprojekt.ee
626 4132
509 8702

Tiina Parm

Projektijuht- konsultant
tiina.parm@kprojekt.ee
626 4110
507 9665

Priit Annusver

Projektijuht-konsultant
priit.annusver@kprojekt.ee
626 4119
511 9900

Jüri Mirme

Projektijuht
jyri.mirme@kprojekt.ee
626 4123
501 2295

Heigo Jänes

Projektijuht
heigo.janes@kprojekt.ee
626 4164
5347 3093

Jekaterina Reinesberg

Projektijuht-konsultant
jekaterina.reinesberg@kprojekt.ee
626 4129
5335 9896

Aive Hirtentreu

Projektijuht
aive.hirtentreu@kprojekt.ee
626 4114
564 75219

Anna Petrova

Projektijuht
anna.petrova@kprojekt.ee
626 4139

Irene Leivategija

Projektijuht
irene.leivategija@kprojekt.ee
626 4118
528 9699

Sandra Reile

Projektijuhi assistent
sandra.reile@kprojekt.ee
626 4127

Mihkel Kask

Projektijuhi assistent
mihkel.kask@kprojekt.ee
626 4131

Annika Kaljula

Projektijuht



Töötaja viibib lapsehoolduspuhkusel

Projektijuhi abid

Ülle Lutter

Projektijuhi abi
ylle.lutter@kprojekt.ee
626 4120

Tiina Koger

Projektijuhi abi
tiina.koger@kprojekt.ee
626 4121

Kristi Salumäe

Projektijuhi abi/ planeerija
kristi.salumae@kprojekt.ee
626 4111

Helet Loodus

Projektijuhi abi
helet.loodus@kprojekt.ee
626 4169

Kätlin Hermann

Projektijuhi abi
katlin.hermann@kprojekt.ee
626 4112


Inseneriosakond

Teede ja liikluse grupp

Helle-Kirsti Uusmäe

Vanemkonsultant
helle.uusmae@kprojekt.ee
626 4157

Jaanus Habermann

Juhtivkonsultant
jaanus.habermann@kprojekt.ee
626 4151

Robert Peterson

Projekteerija
robert.peterson@kprojekt.ee
626 4152

Hendrik Kont

Projekteerija
hendrik.kont@kprojekt.ee
626 4166

Kardo Koplus

Projekteerija
kardo.koplus@kprojekt.ee
626 4138

Dmitri Firsov

Projekteerija
dmitri.firsov@kprojekt.ee
626 4126

Mihkel Meiel

Projekteerija
mihkel.meiel@kprojekt.ee
626 4150

Andri Veskimets

Projekteerija
andri.veskimets@kprojekt.ee
626 4148

Ott Krusell

Tehnik
ott.krusell@kprojekt.ee
642 4172

Taavi Agasild

Transpordiplaneerija-konsultant
taavi.agasild@kprojekt.ee
626 4113

Taavi Piller

Transpordiplaneerija
taavi.piller@kprojekt.ee
626 4165

Kadri Veskimeister

Projekteerija



Töötaja viibib lapsehoolduspuhkusel

Keskkonnatehnika grupp

Liina Tiiter

Vanemprojekteerija- konsultant, veevarustus ja kanalisatsioon
liina.tiiter@kprojekt.ee
626 4146

Svetlana Voznjuk

Vanemprojekteerija- konsultant, veevarustus ja kanalisatsioon
svetlana.voznjuk@kprojekt.ee
626 4142

Natalja Kovtunova

Konsultant, veevarustus ja kanalisatsioon, gaasi- ja soojusvarustus
natalja.kovtunova@kprojekt.ee
626 4144

Marina Sagdejeva

Juhtivkonsultant, veevarustus ja kanalisatsioon
marina.sagdejeva@kprojekt.ee
626 4154

Gertu Margus

Keskkonnatehnika tehnik
gertu.margus@kprojekt.ee
626 4109

Irina Svedova

Vanemprojekteerija- konsultant, gaasi- ja soojusvarustus



Töötaja viibib lapsehoolduspuhkusel

Viktoria Pikkov

Projekteerija, gaasi- ja soojavarustus
viktoria.pikkov@kprojekt.ee
626 4155


Elektri- ja sidevarustuse grupp

Albert Koppel

Vanemprojekteerija- konsultant
albert.koppel@kprojekt.ee
626 4158

Ljubov Nikitina

Vanemprojekteerija-konsultant
ljubov.nikitina@kprojekt.ee
626 4149

Konstantin Rudenko

Juhtivkonsultant
konstantin.rudenko@kprojekt.ee
626 4180

Johann-Jakob Nurm

Konsultant
johann-jakob.nurm@kprojekt.ee
626 4156

Robert Mets

Projekteerija
robert.mets@kprojekt.ee
626 4179


Arhitektuuri ja haljastuse grupp

Inga Orav

Arhitekt-konsultant
inga.orav@kprojekt.ee
5809 2251

Mario Mustkivi

Detailplaneeringute planeerija
mario.mustkivi@kprojekt.ee
626 4140

Signe Kangur

Maastikuarhitekt
signe.kangur@kprojekt.ee
626 4178


Geodeesia grupp

Kristjan Luup

Geodeet
kristjan.luup@kprojekt.ee
626 4153

Ardo Arumäe

Geodeet-projekteerija
ardo.arumae@kprojekt.ee
626 4159


top