Töö K-Projektis

Töötajasõbralik kultuur

Meile on oluline iga meie töötaja. Soovime, et meie töötajad tunneksid ennast tööl hästi. Väärtustame töö ja eraelu tasakaalu, jälgime et töökoormused jaguneksid ühtlaselt. Pakume paindlikku töökorraldust ja kodukontori võimalust. Toetame sporti ja tervist ning meil on lisapuhkus pühendunud töötajatele. Hoolime teineteisest, tähistame koos tähtpäevi ja muid olulisi sündmusi.

 

Huvitavad projektid

Põnevad ja vaheldusrikkad projektid. Võimalus oma tööga muuta elukeskkonda meie ümber. Oleme tuleviku elukeskkonna insenerid. Tihe koostöö rahvusvaheliste arhitektuuribüroodega.

 

Töökeskkond

Hubane kontor otse linna südames koos soodsa parkimisega. Investeerime pidevalt headesse töötingimustesse. Märksõnadeks on ergonoomilised töölauad, palju valgust, ruumi ja avarust ning puhkeruum koos massaažitooli ja pingpongi lauaga.

 

 

Võimalused õppimiseks ja arenemiseks

Hindame arengut ja enesetäiendamist, toetame õpinguid töö kõrvalt ja investeerimine väga palju koolitustesse. Meie insenerid osalevad erinevatel avalikel koolitustel, samuti korraldame tihti sisekoolitusi.

 

Stabiilsus ja kindlus

Oleme üks pikema ajalooga projekteerimisettevõtteid, tegutsedes aastast 1988. Meil on tööl palju otse ülikoolist tööle tulnud noori kui ka juba pika-ajalise staažiga (15, 20 või 25 aastat) vanemaid kolleege.

 

Kui Sa sooviksid meile tööle tulla, palun saada oma CV aadressile kprojekt@kprojekt.ee.

Lisainfot saab telefonil 626 4100.