OTSIME OMA MEESKONDA

Haabersti ristmik (6)

PROJEKTIJUHTI

Projekteerimistööde planeerimine, organiseerimine, juhtimine ja kontroll. Ehitusloa taotlemise protsessi juhtimine, koostöö ametkondade ja võrguvaldajatega.

TEEDE PROJEKTEERIMISE TEHNIK

Inseneri juhendamisel tänavate ja maanteede rekonstrueerimise, uusehitiste projektide koostamine, liikluskorralduslike eskiiside ja projektide koostamine.

PRAKTIKA

Kui põnevad kogemused löövad Sul silmad särama ja Sa soovid oma erialaseid teadmisi rakendada Eesti ühe juhtiva projekteerimisettevõtte juures, siis kandideeri meile praktikale!

GEODEET

Ehitusgeodeetilised ja topo-geodeetilised tööd ehituse valdkonnas, mõõdistusandmete põhjal 3D maamudeli koostamine. Uuringuaruannete komplekteerimine, vormistamine ja kooskõlastamine.

Meie väärtusteks on usaldusväärsus, töötajasõbralik kultuur ning professionaalne ja toetav meeskond. Hindame arengut ja enesetäiendamist, toetame õpinguid töö kõrvalt ning investeerime koolitustesse. Kui sind kõnetavad huvitavad ja vaheldusrikkad projektid ning soovid oma tööga muuta elukeskkonda meie ümber, tule liitu meie sõbraliku kollektiiviga!

Lisainfot saab telefonil 5088990 või e-posti aadressil annika.urva-ronk@kprojekt.ee

 

 

top