OTSIME OMA MEESKONDA

Haabersti ristmik (6)

PROJEKTIJUHTI

Projekteerimistööde planeerimine, organiseerimine, juhtimine ja kontroll. Ehitusloa taotlemise protsessi juhtimine, koostöö ametkondade ja võrguvaldajatega.

GEODEETI

Ehitusgeodeetilised ja topo-geodeetilised tööd ehituse valdkonnas, mõõdistusandmete põhjal 3D maamudeli koostamine. Uuringuaruannete komplekteerimine, vormistamine ja kooskõlastamine.

TEEDEINSENER- PROJEKTEERIJAT

Tänavate ja maanteede rekonstrueerimise ja uusehitiste projektide koostamine, liikluskorralduslike eskiiside ja projektide koostamine.

KONSTRUKTOR, 3D MUDELITE KOORDINAATOR

infraobjektide ehitus- ja rekonstrueerimisprojektide konstruktiivse osa projekteerimine, konstruktsioonisõlmede lahenduste väljatöötamine ja tugevusarvutuste teostamine, konstruktsioonide 3D modelleerimine ja projekteerimine. INFRABIM mudelite koordineerimine.

Meie väärtusteks on usaldusväärsus, töötajasõbralik kultuur ning professionaalne ja toetav meeskond. Hindame arengut ja enesetäiendamist, toetame õpinguid töö kõrvalt ning investeerime koolitustesse. Kui sind kõnetavad huvitavad ja vaheldusrikkad projektid ning soovid oma tööga muuta elukeskkonda meie ümber, tule liitu meie sõbraliku kollektiiviga!

Lisainfot saab telefonil 5088990 või e-posti aadressil annika@kprojekt.ee

 

 

top